Αρχική Σελίδα Χάρτης Ιστοσελίδας Επικοινωνία     
 
  


 

Αποτελέσματα εκλογών 19ου Συνεδρίου Ο.Τ.Υ.Ε
Δημοσιεύθηκε στις 29.06.13

Αποτελέσματα εκλογών του 19ου συνεδρίου για την εκλογή των μελών του Γενικού Συμβουλίου της Ο.Τ.Υ.Ε

Οι έδρες στο Γ.Σ. έχουν ως εξής:

ΠΑΣΚ-Τ : 11 Γενικοί Σύμβουλοι
ΔΑΚΕ-Τ : 9 Γενικοί Σύμβουλοι
ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ ΕΝΙΑΙΑ ΨΗΦΟΔ. : 4 Γενικοί Σύμβουλοι
ΑΠΤΕ : 3 Γενικοί Σύμβουλοι
Δ.Ε.-Τ : 2 Γενικοί Σύμβουλοι
Α.Σ.-Τ-ΤΕΛ. ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ : 2 Γενικοί Σύμβουλοι


Από την ΔΑΚΕ-Τ Εκλέγονται:

1. ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ: 31 ψήφους
2. ΔΕΡΜΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ: 5 ψήφους
3. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ: 20 ψήφους
4. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ: 24 ψήφους
5. ΙΣΣΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ: 10 ψήφους
6. ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: 7 ψήφους
7. ΚΑΡΔΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ: 24 ψήφους
8. ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ: 24 ψήφους
9. ΚΟΣΜΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ: 12 ψήφους
10. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ: 24 ψήφους
11. ΛΕΜΠΕΣΗ ΑΝΝΑ: 22 ψήφους
12. ΛΙΟΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ : 23 ψήφους
13. ΜΑΝΩΛΑΡΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ: 11 ψήφους
14. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ: 26 ψήφους
15. ΜΠΑΖΙΑΝΟΥ ΕΛΕΝΗ: 16 ψήφους
16. ΜΠΑΚΕΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ: 14 ψήφους
17. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ: 19 ψήφους
18. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ: 28 ψήφους
19. ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ: 13 ψήφους
20. ΤΕΤΡΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ: 17 ψήφους
21. ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ : 25 ψήφους
22. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ: 24 ψήφους


Εκλέγονται ως τακτικά μέλη του Γενικού Συμβουλίου της Ο.Τ.Υ.Ε. οι :



1. ΤΡΙΜΠΟΝΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
2. ΚΑΚΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
3. ΖΥΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
4. ΜΠΟΥΚΟΥΒΑΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
5. ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
6. ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
7. ΧΟΥΡΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
8. ΚΡΕΤΣΗΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ
9. ΚΥΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
10. ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11. ΡΕΤΣΙΝΑ ΕΛΕΝΗ
12. ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΕΙΡΗΝΗ
13. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
14. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
15. ΤΟΜΠΟΥΛΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
16. ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
17. ΚΑΡΔΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ
18. ΚΑΨΙΩΧΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ
19. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
20. ΧΑΤΖΗΜΑΝΩΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
21. ΓΡΑΒΑΝΗ ΑΜΑΛΙΑ
22. ΖΙΖΙΚΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ
23. ΛΥΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ
24. ΨΩΜΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
25. ΚΑΤΣΟΥΡΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
26. ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
27. ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΜΙΧΑΗΛ
28. ΚΑΣΠΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
29. ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
30. ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ
31. ΣΙΑΤΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ


Ως αναπληρωματικά μέλη του Γενικού Συμβουλίου της Ο.Τ.Υ.Ε. εκλέγονται:


1. ΤΖΟΥΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
2. ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣ
3. ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
4. ΓΟΥΛΕΡΜΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
5. ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ
6. ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
7. ΛΙΟΝΤΟΣ ΗΛΙΑΣ
8. ΛΕΜΠΕΣΗ ΑΝΝΑ
9. ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ
10. ΠΑΠΑΜΑΝΩΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
11. ΓΡΙΒΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
12. ΚΑΝΣΙΖΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
13. ΘΕΟΧΑΡΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
14. ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
15. ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
16. ΠΑΠΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
17. ΠΑΠΑΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ
18. ΤΡΥΓΩΝΙΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
19. ΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ
20. ΘΕΟΧΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
21. ΜΕΤΑΞΑ –ΜΑΡΙΑΤΟΥ ΕΛΕΝΗ
22. ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
23. ΨΑΡΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Έγγραφα: N2130629_apotelesmata eklogon thessaloniki.docx

 
   O.T.Y.E. © 2008-17